KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759268
nr 1575 9268
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Auktion, monogramsignerad. Olja på pannå, 67x46 cm, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
måndag 30 oktober 2023
kl 19:53:56
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter